Domácí kutil a nábytek 


Ne každému je totiž dáno, aby za deset minut na koleně sestavil lokomotivu, nebo ve sklepě během večera udělal vše tak, aby to zde vypadalo jako v jeskyni. Lhostejno zda krápníkové či pravěké včetně ohniště. Pak jsou zase lidé, kterým je kladivo nepřítelem a pila v nich vzbuzuje hrůzu. Hřebík by nezatloukli ani za nic a kdyby se o to pokusili, ještě by při tom možná přišli k úrazu, ne-li přímo o život.  

Nový nábytek

Takoví lidé však třeba umí zase něco jiného, co člověk zručný nedá dohromady ani kdyby se zbláznil. Například napsat článek, nebo jen dopis je pro něj úkol nadlidský a když už je k tomu donucen, odchází od toho zdeptán a nervově vyčerpán. Každý jsme jiný a nikdo neumí všechno.  

Když někomu takovému přivezou nový nábytek, nastává zajímavá věc. Muž z první kategorie zhruba během hodiny visí na provaze, protože s tím prostě nehne. Muž z kategorie dvě zase běhen hodiny nábytek sestaví a přidá k tomu Eiffelovu věž, aby se neřeklo.  

Tímto mužem se zabývat nebudeme, není pro nás důležitý. Muže z první kategorie pomalu a opatrně sundáme z pomyslného provazu, jemně jej ošetříme, dáme mu pít, ano, třeba i trochu alkoholu, a pak mu s úsměvem na líci nabídneme telefonní číslo na montáž nábytku Praha. Hle, jak před chvíli visící muž procitne a obživne. Zda je vlivem alkoholu, nebo telefonním číslem již nebudeme řešit a budeme jen sledovat dění.  

kamcelářský nábytek

Muži od výše jmenované firmy jsou děsivě rychlí. Asi to bude tím, že se neživí psaním, ale právě činností, která jim evidentně „sedí“. S nářadím si rozumí a jde jim to skutečně jedna radost. Po skončené práci v tichosti odejdou, aby dali nyní prostor na kochání novému majiteli. Ten všemi možnými slovy velebí montáž nábytku Praha a v zápalu vděku o nich napíše povídku.  

Nuže, jak vidíte, či jak jste si přečetli, pokud neumíte, nemusíte si sestavovat nábytek sami, ale raději si pozvěte odborníky. 

5/5 - (2 votes)