Odporová guma má mnoho možností využití

Posilování, námaha, tréninky, běh nebo obecně sport. To všechno mají sportovci společné a tímto se také odlišují a vymezují mezi ostatními. Aktivní odpočinek je druh pohodlí, kterému někteří lidé dávají přednost, proto jsou zde také speciální pomůcky, které si v dnešní době může koupit naprosto kdokoliv, kdo buďto začíná a teprve se zapojuje do celého procesu dění a sportování, nebo si je může pořídit i ten, který má již mnohaletou praxi v tomto oboru za sebou a zvládá hravě vše.
Gumy na cvičení posilování jsou skvělé jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Takováto, byť na první pohled malá pomůcka, vám pomůže opět se vrátit do formy.

hmotnost

Můžete s ní posilovat, protahovat se nebo jakkoliv cvičit

Odporové gumy se používají při mnohých posilovacích cvikách. Skvělé jsou také na cvičení superband a powerband. Zde rozhodně nesmí chybět. Každá guma má jiný odpor. Může se jednat o 13 až 79 kg. Těžší zatížení používají dokonce profesionální sportovci k procvičení svalů, kloubů, šlach a končetin. Protažení všech svalů zejména před cvičením, ale i po něm je velice důležité a nesmí se zanedbávat. Proto je k tomuto účelu stvořená tato jednoduchá pomůcka, se kterou zvládne manipulaci opravdu každý, byť byste byli začátečníky.

joga

Není problém zapojit superserie a objemový trénink. Kvalitní guma se navíc vyznačuje tím, že nezapáchá. Neucítíte z ní klasický pneumatikou zápach, jako by tomu bylo u špatně zvoleného a nekvalitního výrobku. Tyto produkty jsou z latexu, takže se navíc skvěle natahují a mají vysokou pružnost. Jen tak je nezničíte, protože jsou odolné proti potu, ale také proti všem povětrnostním podmínkám. Dokonce jsou vhodné při rehabilitacích a také při kardiovém onemocnění.
Ideální na shyby, dřepy, bicepsy, protažení, pro silový trénink, zdvihy i mrtvé tahy. Využijte nekonečné možnosti této skvěle uzpůsobené pomůcky k posilování a na cvičení.