Něžné milování zvyšuje testosteron


S problémy s erekcí úzce souvisí hormon testosteron. Čím méně jej v organismu máte, tím větší pravděpodobnost, že erekce selže. Někteří jedinci pak zoufale hledají na Internetu zdroje, kde koupit Viagru, přitom si neuvědomují, že řešení mají na dosah ruky, a sice zlepšením jídelníčku, vyhýbání se stresovým vlivům a užívání bylinek na podporu tvorby testosteronu a udržení hormonální rovnováhy.

žena s mužem

Testosteron si však také můžete udržet přímo ve vaší ložnici.

Věnujte pozornost i jiným tělesným partiím

K výrazné podpoře testosteronu mohou přispět i lépe praktikované milostné hrátky. Milovat se se ženou, se svou partnerkou, je něco úplně odlišného od pornofilmů, ve kterých se to hemží superbýky, desítkami rozličných poloh, které by dobrou známkou možná ohodnotili i gymnastičtí rozhodčí, ale kde schází cit a opravdová něha.

partnerská láska

Tam, kde ve vztahu neschází láska z obou stran, od ženy, ale i od muže, jsou oba partneři schopni navzájem si vyjít vstříc, pochopit své touhy a hlavně věnovat milostnému aktu více času. Milování je již vyšší level sexu, a to zejména proto, že se do něj zapojuje více vnitřní energie.

Rádi bychom vám naznačili, jak je důležitá milostná předehra, která by měla nahrazovat tantru. Nemusíte však být tantričtí mistři a provozovat kdejaká mystická umění, stačí vám na to docela obyčejný selský rozum a intuice. Začněte tím, že se odeberete do ložnice, kde je sice čisto, ale i naprosté ticho. V tichosti se totiž mnohem lépe naladíte jeden na druhého a začnete stimulovat jeho erotogenní brány k rozkoši. Těmi ale nejsou jen pohlavní orgány, ale další části těla spíše opomíjené. Jde zejména o vlasatou část hlavy, krk a zátylek, pupík a chodidla. Budete-li jim věnovat více pozornosti, jemně je laskat a dráždit prsty a jazykem, zjistíte, že citlivé jedince přivedou i k orgasmu.