Ubytování na Moravě


Hledáte jedinečné místo, kde si odpočinete, ale přitom poznáte něco nového a užijete si skvělé zážitky? Máme to pravé pro vás. Udělejte si výlet na Pálavské vrchy. Krásná pohádková krajina, pestré vinice, skvělé víno od místních vinařů, spousta malebných sklípků, bohaté jídlo a milí lidé. Proč si vybrat právě jižní Moravu? Je tu krásně a to pravé si tu každý najde. Milovníci dobrého a kvalitního vína. Ubytování v Mikulově je skvělým místem pro výlety do okolí. Určitě za to stojí i další města jako Lednice s Lednicko-Valtickým areálem, Valtice s tajemným podzemím a jedinečnými naučnými stezkami. Krásná krajina s rybníky Hlohovecký nebo Nové Mlýny, kde máte možnost koupání a využití nejrůznějších vodních sportů od plavání přes lodičky až po vodní lyžování.

vodní lyžování

Mikulov je krásným místem a skvělým výchozím bodem na vaše cyklovýlety nebo turistické trasy.

Nabízíme v Mikulově čtyřhvězdičkový hotel s moderním ubytováním ve třech typech pokojů. Standardní, Deluxe a Rodinné pokoje. Všechny jsou vybaveny připojením na Wi-Fi, televizí, vysoušečem vlasů pro dlouhovlasé dámy, trezorem a minibarem. Pro pohodlný spánek jsme vybrali do všech pokojů speciální ergonomické matrace, které se přizpůsobí vašemu spánku a speciálně upravené antialergenní polštáře. Takže i alergici budou moci klidně odpočívat a jejich spánek nebude ničím rušený. Pro ty kdo budou chtít navštívit naše wellnessové centrum vám poskytneme župany na klidný přechod. A co by to bylo za dovolenou bez svého čtyřnohého mazlíčka. U nás jsou vítáni a rádi pro ně nachystáme pelíšek. Nehledejte pro ně hlídání vezměte je sebou.

pes

Součástí hotelu je pivovarská restaurace s letní terasou, kde vám v letních dnech nabídneme speciality z grilu a studené osvěžení ve formě drinků a míchaných nápojů. Pro romantické večery můžete využít naší vinotéky nebo vinného sklípku, kde ochutnáte kvalitní vína. Pivaři si pochutnají na našem domácím pivu. Hotely Mikulov jsou krásné a splní vám vaše očekávání.