Dejte své kuchyni šmrnc

Spousta lidí mívala byt, a k němu nějakou chatu či chalupu, kam utíkali z města na dovolené a na víkendy. Mnoho z nás podědilo chalupy po našich předcích, a máme zde na ně mnoho vzpomínek. Máte chalupu, a jezdíte sem i vy? Pak možná přemýšlíte, jak si ji opravit a zvelebit. S opravou vám pomoct sice nedokážeme, ale zvelebit ji můžeme. Zabýváme se výrobou replik starožitného nábytku, který naše babičky a dědečkové na chalupách, a dřív u sebe doma, mívali naprosto běžně. Najdete u nás vybavení celé chalupy, a klidně i vaší domácnosti, pokud máte rádi starý nábytek. Nabízíme i krásné kredence a příborníky, které si můžete pamatovat od vašich prababiček a babiček.

stará skříň

Vrátí vás do dětství
Pamatujete si, jak vám babička chystala z příborníku váš oblíbený dětský talířek, na který vám data právě upečenou buchtu? Tak přesně takový příborník a kredenc máme. Vyrábíme je poctivě s dodržením starých předloh. Máme malovaný nábytek, který vyrábíme ručně a tak, aby co nejvíce odpovídal originálům. Nábytek máme barevný i jednobarevný s lehkou nenápadnou malůvkou. Máme co nabídnout milovníkům starých časů, kteří touží po kousku klasického nábytku u sebe doma.

starý příborník

Velmi moderní je mít nový interiér s kouskem něčeho starožitného, případně s jeho replikou. Krása vypadá příborník nebo kredenc vedle moderní kuchyňské linky. Tento styl bydlení k nám přišel z Německa, a ujal se i v českých domácnostech. Tento druh nábytku v sobě skrývá i další úložný prostor, který se dá skvěle využít k ukládání například porcelánu po babičce. Mnoho lidí využívá tento nábytek právě k uložení památečních předmětů, které se běžně nepoužívají, a které by měly být na očích.

Koupí tohoto nábytku získáte jedinečný prvek interiéru, který nekoupíte v žádném jiném obchodě s nábytkem. Vyberte si u nás svůj vysněný příborník co nejdříve, od každého druhu máme vždy jen jeden kus, případně vyrábíme jen na objednávku.