Již brzy do plavek

Prostorný rodinný dům a k němu hezká upravená zahrada. Mnoho let jste si přáli být vlastníky takového domu. Představovali jste si, jak budete lenošit pod zahradní pergolou a jak si budete užívat letní večery s přáteli u grilovaných pochoutek a sklenky dobrého vína. Konečně se váš sen vyplnil a vy se můžete těšit z kousku klidného koutu, určeného jen pro váš odpočinek. A co vám ještě chybí na zahradě? Zahradní bazén! Nádrž chladné vody, která by poskytovala příjemné osvěžení ve dnech, kdy vládnou tropické teploty. Jednu takovou jste si již pořídili a brzy ozdobí vaši zahradu.

horké léto

Jak se koupat co nejdéle
Určitě stojíte o to, abyste si koupací sezónu mohli užívat co možná nejdéle, a to i ve dnech, kdy je sluníčka méně. To není žádný problém. Existuje několik praktických doplňků, které vám to umožní. Jedním takovým doplňkem je solární plachta na bazén. Oproti ohřívači vody funguje zcela zdarma, k ohřevu vody v bazénu využívá pouze sluneční energii. Stačí ji natáhnout na bazén tak, aby se plachta dotýkala vodní hladiny. Sluneční paprsky budou vodu pečlivě prohřívat a vy se můžete těšit na úžasnou koupel.

Ochrání před nečistotami
Solární plachta má kromě ohřívání vodní hladiny ještě další nesporné přednosti. Postará se o teplotu vody i v noci, když sluníčko už dávno nesvítí. Pokud ji budete používat pravidelně, bude se v noci starat o to, aby nedocházelo k únikům tepla. A ve chvíli, kdy bazén zrovna nepoužíváte? I tehdy oceníte její přednosti! Chrání vodní hladinu před nečistotami, které na ní útočí ze všech stran. Je velmi nepříjemné neustále lovit kousky větviček, listí a zachraňovat topící se hmyz. Se solární plachtou vám ubyde práce s údržbou bazénu a o čistotu vody se postaráte mnohem snadněji.

plavající dvojčata

Vyberte si z několika barevných variant a různých velikostí tu, která vám prodlouží koupací sezónu!