Vhodné spodní prádlo

Jedná se o kousek oblečení, který nosí opravdu každý (tedy ve většině případů). Hlavě ženy mají desítky různých kousků, které spolu navíc musí vždy ladit. Už víte, o kterém kousku se mluví? Ano, jedná se o spodní prádlo. I když se ale jedná o tak běžný kousek, rozhodně bychom jeho výběr neměli podceňovat a měli bychom mu věnovat dostatek času. Na co se tedy při jeho výběru zaměřit a jaké spodní prádlo C-store je vhodné volit při v různých chvilkách?

Podprsenky v obchodfě

Začněme u podprsenek, s jejichž výběrem si naštěstí muži nemusí lámat hlavu. I když my ženy si myslíme, že s jejich výběrem nemáme nejmenší problém pravdou je, že spousta žen právě při jejich výběru chybuje. Největšího omylu se dopouštíme hlavně ve vhodné velikosti. Spousta žen nosí až příliš malé podprsenky, ve kterých je poprsí utlačováno, což není jak pohodlné, tak ani ze zdravotního hlediska vhodné. Estetická stránka také rovněž nepůsobí úplně nejlépe. Že je vám kousek malý poznáte hlavně tak, že vám zadní zapínání vylézá až příliš nahoru. Velice často diskutovaným tématem také je, zda volit podprsenky s kosticí anebo bez. Pravdou ovšem je, že pokud chceme, aby nám dobře držela a dodávala poprsí požadovaný tvar, bez kostic se to ve většině případů neobejde. Zdali jste fanynkou vyztužených anebo ne je již na vás. Všeobecně ovšem platí, že v zimních měsících je lepší volit podprsenky vyztužené, protože vás ochrání do chladu, a navíc také zakryjí, když vám chladno je, a v letních měsících je naopak lepší lehčí prádlo, tedy nevyztužené, pod kterým se člověk tolik nepotí a tím pádem se nevytváří ani často bolestivé potničky. Z odvětví podprsenek je ještě důležité ženám připomenout jednu věc, na tomto druhu oblečení opravdu nešetřete. Je lepší mít pár opravdu kvalitních kousků než stovky nekvalitních.

Výběr podprsenek

V ohledu spodního prádla, které nosíme na spodních částech těla, platí také jednoduchá pravidla. Nejdůležitější je volit spodní prádlo hlavně tak, aby bylo pohodlné a vyhovovalo nám ve všech ohledech. V obchodě rozhodně nesahejte po kouscích, které by vám byly příliš těsné a byly by pro vás nepohodlné. S takovýmto kouskem byste si akorát zadělali na zdravotní problémy, a ještě k tomu byste byli celý den nervózní. Rozhodně se také pokuste co nejvíce vyhýbat umělým materiálům, na které naše tělo také nereaguje nejlépe. Vůbec nejlepší volbou je čistá bavlna. Rozhodně si ale nepředstavujte žádné babičkovské kousky, za které byste se museli stydět. Nyní je nepřeberné množství variant. Mezi vůbec nejoblíbenější patří střih brazilek. Nejedná se přímo o tanga, ale také to nejsou kalhotky v celku. Tento střih je pro většinu žen velice pohodlný a vyhovující hlavně z toho důvodu, že se neprorýsovává pod oblečením, a to ani například pod sportovními legínami, u kterých je velice častý problém prosvítání právě obrysu. Při této volbě se tedy rozhodně bát nemusíte ani návštěvy fitka. Nutno také podotknout, že právě při sportovních činnostech byste rozhodně nemyly volit tanga, a to hned z několika ohledů.