Z počítačové hry reality


Milujete počítačové hry, když můžete s kamarády hrát po síti a být ve spojení. Jste ten typ člověka, který dokáže hrát nepřetržitě několik hodin a stále nemá dost? Milujete to napětí a pocit vítězství? Mí pro vás máme jedinečnou možnost si podobu počítačové hry zahrát naživo. Můžete na vlastní kůži cítit pot hráče, když mu stéká po straně obličeje a pevnou ruku, která svírá zbraň. Nebojte se střílecí hra pro vás nebude v žádném případě bolestivá. U hry se používají laserové zbraně a vesty, které dokážou vystřelený laser pohltit a reagovat na něj. Mluvíme tu o hře laser game. Je to skvěle vymyšlená hra. Hráči si mohou vyzkoušet střílení a střelbu na terč. Napětí, když se ocitnete v jedné místnosti s protivníky, které musíte zabít, abyste získali co nejvíce bodů, podobně jako u počítačových her. Přijďte s kamarády vyzkoušet reálnou hru. Jaký to je pocit, když vás někdo zastřelí a kolik životů vám bude stačit, když do hry dáte celé své srdce.

Aztec (12)

Laser game Lazerfunpraha je skvělá hra pro všechny. Máme na výběr ze dvou arén, Labyrint a Aztéc. Hry jsou rozděleny podle zkušeností hráčů. Samozřejmě si hru můžete zahrát, i když jste naprostý začátečník. Jen musíte zvolit hru pro začátečníky. Těch máme hodně a určitě se vám nějaká zalíbí. Dále tu máme několik her pro pokročilé hráče, kteří se už se hrou setkali nebo chodí hrát pravidelně. Našli ve hrách svůj styl útoku a obrany. Pro ty co hrají pravidelně a jsou ve svém oboru profíci mohou vyzkoušet hru pro experty. U hry se pořádně zapotíte a poznáte své hranice. Některé hry jsou určené pro týmy a v jiných budete hrát sami za sebe. Umíte být týmový hráč nebo se raději spoléháte jen na sebe.

skupina(1)

Rádi vám některou hru představíme. Vybrali jsme hru určenou pro začátečníky, kde budete hrát sám na sebe. Hra se jmenuje Death Match. Je jednoduchá a pochopí ji každý. Na začátku hry každý hráč vylosuje jednu barvu, kterou jiný hráč mít nebude. Cílem pro vás budou všichni hráči s jinou barvou. Když protivníka zasáhnete získáte za zásah body. Čím více hráčů dostanete tím více bodů vás čeká a máte velkou pravděpodobnost na vítězství. Odlepte se od židle a zažijte něco na vlastní kůži.