Nevšední a uvolňující masáž

Jste sám/sama a máte rádi masáže? Pokud chodíte rádi na klasické masáže, kde Vám namasírují záda, ruce nohy a tak dále, tak nyní můžete zkusit i erotickou masáž, která Vás uvolní ještě o něco více. Takovouto masáž si můžete dopřát v jednom ze dvou salonů, které se nachází v Praze. Čekají na Vás krásné masérky, které Vám zpříjemní zážitek a dokážou Vás dokonale naladit a uvolnit. Nemusíte se stydět, jistě nebudete první ani poslední zákazník, který na takovouto proceduru dorazil. A co obnáší takovýto zážitek?
Dokonalá masáž celého těla horkými oleji, zaměření na intimní partie, sprcha s masérkou nebo samostatně, masérka ve spodním prádle nebo nahá a mnoho dalších výhod. Erotické masáže jsou připraveny pro ženy i muže. Ne webových stránkách si dokonce můžete vybrat dívku, která Vám dopřeje tento zážitek. U dívek naleznete fotografie a obecné informace. Také se můžete podívat na hodnocení, které již dostaly od jiných zákazníků. Nejlepší volbou však bude, si udělat na Vámi vybranou slečnu názor samostatně.

relaxační masáž

Erotická masáž má mnoho pozitivních účinků. V salonu, do kterého přijdete, pocítíte velmi příjemnou atmosféru, kterou budete prožívat i díky dívkám, které se Vás ujmou. Mezi pozitivní účinky patří uvolnění stresu a napětí, uvolňuje ztuhlé svaly, povzbuzuje libido a mnoho dalších pozitivních účinků. Užijete si společnost dívky, kterou si vyberete. Zaplatit si můžete 60, 90 nebo 120 minut.

intimní prostředí

Cena se také odvíjí od toho, kolik masérek chcete mít u sebe. Minimálně jednu a maximálně dvě. Všechny potřebné informace nebo Vaše dotazy Vám zodpoví po telefonické nebo emailové domluvě. Také můžete využít chat, který najdete na webu salonu. Celý tento zážitek je velmi diskrétní a intimní. Bude pro Vás připravena i atmosféra, díky které se naprosto uvolníte. Procedura je dostupná pro všechny muže i ženy nad 18 let. Věková hranice není omezena. Dostatek informací získáte i po celou dobu otevírací doby.