Americká hypotéka bez registru je díky svým podmínkám skvělým prostředkem pro financování nejen bydlení

Podmínky pro získání hypotéky jsou čím dál náročnější. Není proto divu, že řada klientů tak má problém hypoteční produkty získat, a to se samozřejmě týká jak fyzických osob, tak i firem či živnostníků. Existuje však jednoduché řešení. Ptáte se jaké? Můžete využít americkou hypotéku od nebankovní společnosti.

Získat výhodný hypoteční úvěr podle vašich představ nemusí být vůbec složité. Pokud vás ve velkém odmítají banky, přichází na řadu možnost získat potřebné finance od nebankovní společnosti. U těch jsou podmínky mnohdy mírnější. Na výhodnou americkou hypotéku tak dosáhne více klientů. Nemusíte se obávat zdlouhavé administrativy ani složitých podmínek. Vše je jednoduché a maximálně přehledné. Finanční prostředky navíc můžete získat poměrně rychle.

Financování potřeb

Americká hypotéka má mnoho výhod

Výhody tohoto typu hypotečního úvěru jsou nesporné. Máte nižší bonitu kvůli nízkým příjmům či drobnému zápisu v registru? Může vám být schválena americká hypotéka bez registru u nebankovní společnosti. Pro klienty, kteří žádné zápisy nemají může být navíc k dispozici i nižší úrok.

Jedná se o férové produkty, díky kterým získáte možnost financovat své potřeby, a to ať už se jedná o pořízení nemovitosti, nákup vybavení apod. Výhodou je především to, že nemusíte dokládat účel. Odpadne vám tak mnoho papírování. Po podpisu smlouvy můžete mít navíc finanční prostředky k dispozici velmi rychle.

Americká hypotéka

Příznivé podmínky zaujmou každého

Americké hypotéky jsou nabízený s velmi příznivými úroky, které vám budou vyhovovat. Nemusíte dokládat ani příjmy a drobné záznamy v registrech nejsou také překážkou. Maximální doba splatnosti může být stanovena až na 30 let, což je také velmi dobrou informací a v podstatě to znamená i možnost flexibilního přizpůsobení výše splátek. Pro firmy a podnikatele je americká hypotéka rozhodně ideální volbou.