Videa na TikToku

TikTok je mobilní aplikace a sociální síť pro vytváření a sdílení videí. Poslední dobou je velmi populární mezi všemi generacemi. Věk je určen pro osoby starší 12 let. Videa natáčí youtubeři, celebrity, mladí i senioři. Může být i ve formě reklamy na nějaký výrobek. Dříve byl TikTok znám pod názvem musica.ly. Jedná se o natáčení videí s různým obsahem na různých místech na libovolnou hudbu. Lidé natáčejí i své domácí mazlíčky mnohdy v komických situacích. Také sdílí s ostatními postup přípravy pokrmů, které sami okomentují nebo doplní popisem.
tiktok.2

Celý proces tik tok download videa spočívá v tom, že nějaký člověk vymyslí svůj krátký tanec na píseň, která se mu líbí a zveřejní to na svém účtu. Lidé, kteří daného člověka sledují mohou natočit na stejnou píseň stejný tanec nebo si ho upraví podle svého. Buď video znovu vydají nebo si ho uloží do soukromých konceptů. TikTok účet může být soukromý nebo veřejný. Variantou je i chat, ve kterém si se svými přáteli mohu přeposílat videa svá i původní. Také je zde možnost sdílení i na jiných sociálních sítích. Nemusí jít jen o píseň, může se použít i nějaká hláška ze známého filmu či pohádky. Lidé si je mohou dát i do jiných situací, než ve kterých byly původně natočeny a dát k nim popisky typu hashtag nebo si vytvořit jen svůj vlastní popisek, který se vám bude líbit.

tiktok.3

Jak vytvořit tik tok download video Stahujvidea? Najedu v aplikaci na video, které se mi líbí nebo je natočeno na oblíbenou píseň, kliknu v pravém dolním rohu na kolečko s písní, otevře se odkaz. Poté dole uprostřed kliknu na ikonu použít tento zvuk a můžu natáčet. Natočený spot si ještě dále mohu podle libosti upravit pomocí filtrů a efektů do podoby, která bude pro vás ideální. Uložím ho buď do konceptů nebo ho zveřejním. Takže na jeden zvuk nebo píseň je třeba natočeno i milion videí od různých lidí.