Vyšperkujte si domov dekorací, podle sezóny

Dekorace, které Váš domov promění v pohádkový zámek. Jestliže máte rádi útulné a pestré bydleníčko, pak nesmíte zapomínat na dekorační předměty, které Vašemu domu dají to správné kouzlo. Na doplňky, které pomáhají k zútulnění jakékoliv místnosti, si potrpí téměř každá žena. Taky proč ne! Dekorace jsou velkou ozdobou všech místností, Vašeho domu.

Sezónní dekorace jsou zaměřené na danou sezónu, která má danou tématiku. Každá sezóna je typická svými komponenty, které nám jsou známy. Vždy, kdy se mění sezóna, mění se i dekorace totožné s obdobím, které je momentálně teď.

SEZÓNNÍ DEKORACE Lepaso, vše potřebné k tvorbě vlastní dekorace. Vytvořte Vašemu domovu jiskru, která se obměňuje díky sezóně, která je právě na pořadníku.

JARNÍ DEKORACE

Probuďte Váš domov barevnými tóny, které jsou významnou součástí JARA. Dekorace, které uvítají přicházející JARO.

Závěsná květina na papírovém provázku. Drátková květina s knoflíčky na zavěšení. Dřevěná květina k zavěšení. Květina Akrylová k zavěšení. Akrylové květinky, obsahující 12 ks v balení. Dřevěné květiny na kolíčku. Textilní květinky na kolíčku. Přízdoba dřevěných květinami. Jarní proutí věnec s růžovými květy. Dřevění věnec vícebarevný. Věnec z proutí s PVC růžovými komponenty. Věnec z mušlí, doplněn perličkami v Natural barvě. Dřevěný ptáček závěsný. Ptáček bílé barvy s zlatými glitry na klipu. Dřevěný ptáček na kolíčku. Dřevěný ptáček šedý na podstavci. Keramický ptáček k zavěšení. Porcelánový ptáček bílé barvy. Keramická sova stříbrná. Dekorační pírka mnoha barev. Peří brka mnoha barev.

Velikonoční porcelánový zajíc

VELIKONOČNÍ DEKORACE

Velikonoční dekorace z mnoha materiálů a barevného provedení. Jestliže si chcete vytvořit svoji dekoraci na Velikonoce, zde zakoupíte potřebné ozdoby k výtvorům. Udělejte si radost z vlastní tvorby. Velikonoce typické dekoracemi zajíčka, vajíček, oveček, kuřátek.

Porcelánový beránek bílo/černé barvy. Dřevěný beránek jako zapíchnutí. Sedící keramický beránek. Proutěný beránek jako obal na květináč. Textilní girlanda s kuřátky. Textilní girlanda se zajíčky. Dřevěný zajíc ve vajíčku k zavěšení. Textilní zajíček. Dřevěný zajíc k zapíchnutí. Dřevěná figurka zajíce. Dřevěný zajíc na dřevěném podstavci. Dřevěné kuře k zavěšení. Dřevěná slepice k zavěšení. Kovové kuřátko. Dřevěný kohoutek na podstavci.

Červená srdíčka s nápisem Love

VALENTÝN

Je tu srdcová záležitost, které musíme také věnovat pozornost. Ke dny Valentýnu, se hodí patřičně vyšperkovat pokoj. Fantazie je na Vás a zde můžete zakoupit doplňky, které budou plné lásky. Vyberte dekorace, které budou symbolizovat lásku.

Přízdoba dřevěné srdíčko. Dřevěné srdíčko na kolíčku. Proužkový hrneček se srdíčkem. Kovová miska ve tvaru srdce. Červená srdíčka k zapíchnutí. Skleněný medvídek se srdíčkem. Dřevěný nápis LOVE. Filcová girlanda s červenými srdíčky.

LETNÍ ZÁVĚSNÁ DEKORACE

LETNÍ dekorace v dřevěném stylu.

Dekorační rybičky k zavěšení. Dřevěná dekorace k zavěšení na dveře s motivem – žabka.

GRILOVÁNÍ

GRILOVÁNÍ je součástí LÉTA, proto je zapotřebí zakoupit potřebné věci, abychom si mohli užít LETNÍ večery.

Kovové ohniště. Kovový koš. Hranatý grilovací rošt. Dřevěný podpalovač – ekologický.

Dekorační ježek mezi listím

PODZIM

Je tu PODZIM a s ním přišla na řadu dekorace spojená s tímto ročním obdobím. Dráček, listy, dekorativní plody. Podzim, který nám barevně ladí s listy.

Girlanda juta s motivem draka. Dřevěná girlanda s motivem slunečnice. Dřevěný list k zavěšení. Muchomůrky k zapíchnutí. Dekorativní žaludy. Dřevěný drak k nalepení. Dekorativní ježek ze dřeva. Keramický ježek. Kovové listy k zavěšení.

HALLOWEEN

Pro HALLOWEEN je typická dýně, kterou jakkoli můžete vyřezat z přírodního materiálu nebo zakoupit keramickou. HALLOWEEN také charakterizují svíčky, různé masky a čarodějnice. Vytvořte si děsivou dekoraci.

Čarodějnice s projekcí hudby. Dřevěná čarodějnice k zavěšení. Keramický svícen – dýně Halloween. Keramická dýně bílé barvy. Dekorativní dýně na zapíchnutí. PVC deco dýně. Filcová girlanda s motivem dýně.

Vánoční dekorace - stromeček

VÁNOČNÍ DEKORACE

VÁNOCE jsou za dveřmi a my se těšíme z výzdoby, kterou plánujeme vytvořit sami. Pokud si zakoupíte potřebné věci na dekoraci, pak se budete těšit z vlastní kreativity.

Dřevěné vánoční ozdoby na zavěšení. 3D kovová hvězda. Textilní skřítek na zavěšení. Přízdoba dřevěných sáněk. Dřevěné vločky na zavěšení. Dřevěná girlanda s motivem vloček. Kovové rolničky více barev. Textilní nohatá sova. Textilní vánoční skřítek. Keramický sob. Keramický sněhulák. Dřevěný andělíček. Porcelánový anděl. Stříbrná lucerna kov/sklo. Kovový svícen s hvězdou. Kovová lucerna bílé barvy. Andělský svícen stříbrné barvy. Dřevěné adventní kolíčky. Květinová přízdoba z PVC. Dekorativní sušené plody. Sada Vánočních přízdob. Kovový svícen s motivem hvězdiček. Kovový adventní svícen. Sada slaměných přízdob na Vánoce. Textilní sob na pružině. Válcové svíčky na adventní věnec ve více barvách. Kuželová svíčka na adventní věnec, v mnoha barevném provedení. Plovoucí svíčka – hvězdička. Vánoční baňky – proutěné, plastové, skleněné. Plastový řetěz s modrými zvonečky. Vánoční řetěz ve více barvách. PVC řetízek s vločkami. Perličkový řetěz z plastu. Kovový zvonek na zavěšení.

SEZÓNNÍ DEKORACE jsou symbolem určitého období v daném roce. Užívejte si dekoraci, kterou vytvoříte vlastní fantazií. Radost z vlastní tvorby, bude Vaší hrdostí z vytvořené ozdoby vašeho domu. Zda nevíte, jak dekoraci vytvořit, můžete se inspirovat na webu.