Půjčky jsou i bez registru

Když si člověk chce nebo i vysloveně potřebuje půjčit peníze, může zamířit kamkoliv, kde se nabízejí nějaké ty půjčky, úvěry, kredity, hypotéky a další podobné produkty. Ovšem nejednou se stane, že tam dotyčný bez peněz vstoupí a stejně bez peněz odsud i odejde. Prostě proto, že nestačí jen peníze chtít, ale je třeba najít i někoho, kdo je ochoten je pro změnu poskytnout. A to je nejednou oříšek.
Ne že by snad u nás bylo málo těch, kdo peníze půjčují nebo jsou alespoň ochotni půjčit, ale ne každý takový poskytovatel akceptuje každé riziko, jež v tomto ohledu hrozí. Tedy možnost, že o půjčené peníze přijde. A tak jsou mezi námi žadatelé o půjčku, jimž vyhoví všude, ale i takoví, jimž nevyhoví skoro nikde. A pro něž je tak nebankovní hypotéka bez registruněkdy i vyslovené terno.
Taková nebankovní hypotéka má totiž nejednu přednost, jakou se jen tak nějaká půjčka pochlubit nemůže.

úspory

 1. Nevyžadují se žádné poplatky předem.
 2. Člověk tu musí zastavit nemovitost, na oplátku však může získat coby půjčku až sedmdesát procent její odhadní ceny.
 3. Coby zástavu tu lze použít byt, dům, chatu, komerční objekt, pozemek, prostě jakoukoliv nemovitost na našem území. A tato nemovitost nemusí nezbytně patřit pouze žadateli samotnému, lze využít i pomoc od třetí osoby, jež se je ochotna zaručit.
 4. Veškeré povinnosti žadatele sestávají z nutnosti vyplnit jednoduchý online dotazník a poslat e-mailem několik fotografií zmíněné nemovitosti.
 5. Posouzení žádosti je velmi rychlé.
 6. Nevelké příjmy žadatele nebo jeho záznam v registru dlužníků nemusí hrát významnou roli. Bohatě stačí, když je dotyčný schopen splácet.
 7. A je-li to vážně zlé, stačí si sehnat důvěryhodného spoludlužníka a je to.
 8. Vše je tu jasné a přehledné a žadatel dostává smlouvu v předstihu, aby si ji mohl v klidu důkladně prostudovat.
 9. A pokud by se snad objevilo něco později, je možné odstoupit ještě i do čtrnácti dnů po podpisu.
 10. Půjčené peníze je možné použít na cokoliv. Včetně exekucí a jakýchkoliv jiných dluhů.
 11. Tuto hypotéku lze splácet až třicet let.
 12. Splátky jsou docela nízké a hravě si s nimi poradí skoro kdokoliv.
 13. Celý dluh je možno splatit i předčasně a bez jakýchkoliv sankcí.

vila

Zkuste se nad tím popsaným zamyslet. A určitě pochopíte, proč tolik lidí sází právě na toto. Na vlastně skvělou nabídku, již stěží najdete i někde jinde.